El Tipi GPS

Baytekin Teknik Cihazlar şirketi, Pentax, Geo Fennel, ComNav, Garmin, Weiss, Brunton, Haglöf, Nedo, Rintech, Kasper & Richter, Koızumi,FPM, DRC, Stereo AIDS gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğü yapılan marka ürünlerinin (Total Station, nivo, lazerli nivo, Teodolit, dijital nivo, lazer metre, cors Gps–dgps, el tipi GPS, navigasyon, GPS’li sporcu saatleri, pusula, dürbün, beton test çekici, ağaç burguları, ağaç çap ölçerler, metreler, çevresel ölçüm ekipmanları, jeoloji ve maden cihazları, altimetre, barometre ve kronometreler, lanimetreler, hassas şaküller gibi) satış, hizmet ve teknik servis hizmetleri de firma tarafından verilmektedir.


GPS, Navigasyon Cihazları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için GPS, Navigasyon Cihazları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
El tipi GPS
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yapı inşaat uygulamaları, mimari projeler, maden ve orman mühendislik işleri, tünel, metro ve baraj inşaatı uygulamaları, restorasyon ve arkeoloji uygulamaları, hafriyat işleri, cephe uygulamaları, alt yapı uygulamaları, yol projeleri

2Teknik Özellikler

2.6” güneş ışığında okunabilen renkli ekran
Yüksek hassasiyetli GPS ve dörtlü spiral anten ile birlikte GLONASS alıcı
1 yıllık BirdsEye Uydu Resimleri aboneliği
Barometrik yükseklik ölçer ile 3 eksenli pusula
Bluetooth teknolojisi¹ ANT+™ aracılığıyla kablosuz bağlantı
GPSMAP 64s 2.6” güneş ışığında okunabilen renkli bir ekrana ve üstün alım gücü için dörtlü spiral anten ile birlikte yüksek hassasiyetli GPS ve GLONASS alıcıya sahiptir. GPSMAP 64s barometrik yükseklik ölçeri olan 3 eksenli bir elektronik pusulaya, kablosuz bağlantıya ve 1 yıllık BirdsEye Uydu Resimleri aboneliğine sahiptir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, ISO 9001