Yukarı Git

El Arabası, Tırmık, Kürek, Çapa/Keskin 1200

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Uygulama
El Arabaları ve Bahçe El Aletleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için El Arabaları ve Bahçe El Aletleri teklifinizi hemen alın!
Tosya Keskin Çelik Isı Sistemleri İnşaat ve Tarım Aletleri San. Tic. Ltd. Şti.
Hükümet Cad. No:7, 37300, Tosya, Kastamonu, Türkiye
0366-3131394
0366-3131794
Etiketler: el arabası
Kısa Tanım
Tosya Keskin Çelik tarafından üretilen el arabası çeşitleri yüksek kalite standartlarına sahiptir; sac ve boru kalınlıkları ideal kalınlıklarda olup dış etkilerden kolayca etkilenmemektedir. Demonte ve kaynaklı olarak üretilen el arabaları kullanım kolaylığına göre tasarlanmakta, demonte modellerde ise parçalanabilir olma özelliğinden dolayı kolayca taşınabilmesini sağlamaktadır.
Uygulama Alanları
İnşaat ve tarım sektörü
Teknik Özellikler
El Arabaları standart veya derin tekne olarak , otomasyon elektrostatik toz boya sistemi ile istenilen renklerde boyanıp fırınlandıktan sonra, isteğe bağlı bir şekilde kaynaklı veya demonte olarak müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca kullanım bakımından dolma veya şişme teker olarak da tercih edilebilir.
Kürekler ise ; insaat kürekleri faryap kürekleri kum kürekleri ve sertleştirilmiş çelik veya demir kürek olarak üretim yapılmaktadir. Kürek çeşitlerinde endüstriyel ya da statik toz bay alternatifi bulunmaktadir. Ayrıca tüm kürek çeşitlerimiz saplı veya tutamaklı olarak da tercih edilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001