Polimer Beton Yüzey Suyu Drenaj ve Kablo Kanalı

Yağmur ve diğer yüzey sularının drenajlarında estetik ve ekonomik çözümler sağlayan, farklı trafik yüklerine dayanıklı, bina içi insan yükünden, havaalanı uçak yüküne kadar geniş bir yelpazede hizmet veren, polimer betondan gövdeli drenaj sistemidir. Benzeri bir uygulama kablo kanalları için kullanılmaktadır.


Drenaj Kanalı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Drenaj Kanalı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dekoratif çevre düzenleme elemanları Drenaj kanalı Polimer beton drenaj kanalı Yağmur suyu drenaj sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yaya ve taşıt trafiğine açık tüm alanlarda kullanılır. Otoparklar, peyzaj alanları, endüstriyel zeminler, havaalanları, mimari yüzeyler, duş bölgeleri.

2Teknik Özellikler

Konvansiyonel drenaj sistemlerinden çok daha ekonomik ve fonksiyonel, polimer beton drenaj kanalı ve farklı özelliklerde döküm veya pres metal üst ızgaralı komple çözüm sağlayan bir sistemdir. Yaya bölgeleri için fuga tipi veya topuk girmez özellikli paslanmaz çelik ızgaralar ile uçak yükü için süper ağır yük tipleri mevcuttur. Aleve dayanıklı, çalınmaya karşı kilit mekanizmalı, yüksek hidrolik kapasitelidir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, TS EN 1433, Yangın Dayanım Raporu, Kablo Kanalları için Elekrik Direnç Belgelidir.