Polimer Beton Drenaj Kanalı/ACO DRAIN® Monoblock

ACO Drain Monoblock, C250-F900 aralığındaki yük sınıflarına maruz kalan yüzeylerin drenajı için geliştirilen tek parça polimer beton drenaj sistemidir. ACO Drain Monoblock farklı iki renkte (natürel ve siyah), değişik ölçülerde, 1 ve 0.5 m’lik modüller halinde ağır yüklere maruz zeminler için tasarlanmıştır. Su giriş delikleri yaya alanları ve otoparklarda emniyetin sağlanması için geliştirilmiştir. Kanalların döşenmesi son derece kolay ve güvenlidir. Sistemde vida ve ızgara gibi ayrı parçalar ve bağlantı elemanları yoktur. 0.5 m’lik çıkarılabilir ızgaralı müdahale/bakım ünitesi sayesinde tüm kanal hattına müdahale edilebilir, tazyikli su ile kolayca temizlenebilir.


Drenaj Kanalı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Drenaj Kanalı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Drenaj kanalı Polimer beton drenaj kanalı Prekast yapı elemanı Drenaj Prekast beton
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yağmur suyu drenajının yapıldığı her türlü uygulamada kullanılır. Otoyollar, endüstriyel alanlar, limanlar, sokaklar, caddeler, meydanlar, peyzaj alanları, park ve bahçeler.

2Teknik Özellikler

Özel yapıda montaj kulakları olan yenilikçi erkek/dişi kanal sistemi sayesinde üniversal yönlü kurulum sağlanır. Tüm hat boyunca devam eden sızdırmazlık oluğu ve V kesitli kanal yapısı yüksek hidrolik drenaj kapasitesi sağlar.
Polimer betondan üretilen Monoblock; hafiftir, yaşlanmaz, yük taşıyabilir, kesinlikle paslanmaz ve rengini kaybetmez.
Monoblock yüksek veya düşük basınçlı su ile temizlenir. Yarım metrelik temizleme ünitesi sayesinde kanala tam ulaşım sağlanır ve gerekli temizlik yapılabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, LGA , DIBT, CE – LGA - EN 1433