Sismik İzolatörler, Yapısal Mesnetler, Genleşme Derzleri, Tünel Segment Contaları, Boru Contaları

Arsan Kauçuk, 1957 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden, alt ve üst yapılarda kullanılan, farklı veya aynı çalışan iki elementin birbiri ile uyumlu, etkin ve güvenilir çalışmasını sağlayan ürünlerin dizaynını, üretimini ve testlerini kendi bünyesinde yapmaktadır.


Deprem Güçlendirme Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Deprem Güçlendirme Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Elastomerik mesnet
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Köprü, viyadük, tünel, baraj, havaalanı, otopark, binalar, fabrikalar su ve kanalizasyon iletim hatları, çelik yapılar

2Teknik Özellikler

Uygulanacak sisteme bağlı olarak sismik izolatörlerde ve yapısal mesnetlerde sönüm, yük taşıma, deplasman gereksinimlerine optimum çözümler sunar.
Tünel segment ve boru contalarında istenilen kesit ve ölçülere göre, uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yaparak maksimum sızdırmazlık sağlar.
Genleşme hareketlerini sönümleyebilen, gerekli hareket kapasitesi ve uygulama alanları gözönüne alınarak tasarlanan genleşme derzleri üç eksende istenen deplasmanların karşılanmasına olanak verir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, IQNET, KOMO (KIWA), NSF ANSI 61, EN 1337-3, CE, KOMO (KIWA) + BRL 2013, KOMO (KIWA) 9203 K23004/01, TS EN 681-1 WC 50/60/70- WA 50 / TSE, TS ISO 6446, TSE, EN ISO 3834-2