GF Hakan Plastik Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru TS EN13501, DIN4102 yanıcılık ve DIN4109 sessizlik standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Bu ürünler yapı mevzuatına ve yangın yönetmeliğine uygun atık su borularıdır. Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Borular içerdiği mineral takviyeli yapı sayesinde yüksek katlı yapılarda yangınlara karşı üstün direnç gösterir ve yangının katlar arasına geçişine izin vermez.

Uygulama Alanları

Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru Sistemleri ses koruması ve yüksek darbe dayanımı gerektiren alanlarda kullanılır. Olası yangınlarda alev iletiminin en az indirgenmesi için bina içi kolon hatlarında uygulama yapılması önerilmektedir. Uygulama yapılabilecek diğer alanlar aşağıdaki gibidir. - İş yerleri Ofis binaları, konferans salonları, vs. - Ders çalışma alanları Okullar, kolejler, kütüphaneler, sosyal merkezler, özel ders merkezleri, vs. - Uyku alanları Hastaneler, evler, rezidanslar, apartmanlar, oteller, vs. - Ticari mutfaklar Restoranlar, endüstriyel mutfaklar. - Yer altı drenaj sistemleri Bina ile ana boru hattı arasındaki tüm yeraltı drenaj sistemleri. Merkez vakumlu temizlik sistemleri Sürdürülebilir / yeşil binalar Egzoz gaz sistemleri Endüstriyel alanlarda atık gaz taşınması Kimyasal madde taşıma sistemleri Endüstriyel alanlar (kısa ve uzun süreli kullanım)

Teknik Özellikler

Form: TS EN13501, DIN4102 yanıcılık ve DIN4109 sessizlik standartlarına uygun şekilde üretilen yapı mevzuatına ve yangın yönetmeliğine uygun atık su borularıdır. Çaplar: Ø 50, Ø 250 Uzunluk: 0,15m - 3m Renk: Açık Gri Bağlantı Tipi: Muflu & Mufsuz Standart: Yanmazlık : TS EN 13501 , DIN 4102 Sessizlik : DIN 4109 - Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru Almanya‘ daki Fraunhofer Enstitüsü tarafından yapılan ölçümlerde DIN 4109’ a göre 4lt/s akış hızında sadece 12 dB ses şiddeti seviyesine ulaşmıştır. - Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru mineral katkılı özel formülasyonla üretilmektedir. - Atık su ve asidik sıvı transferleri için uygundur. - 50mm' den 250 mm' ye kadar çaplarda ve 150mm’ den 3000mm kadar olan boylarda üretilmektedir. Sızdırmaz Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Borular yüksek kalitede contalara sahiptir. Montaj ve kullanim kolayliği Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boruların pürüzsüz iç ve dış yüzeyi montaj kolaylığı sağlar. Hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar. Tortu ve kireç oluşturmadığı için tıkanma olmaz. Sistemde hızlı ve düzgün bir akış sağlar. Üstün direnç Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boruları 95C sıcaklığa kadar kısa süreli dayanıma (Örn:Çamaşır ve bulaşık makinaları atık su gideri) sahiptirler. Çevre dostu ve korozyona dayanıklı Silenta FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Borular korozyon ve çevre kirliliği sorunu yaratmadan bir çok asit, alkali ve kimyasal konsantrelerin taşınmasına olanak sağlar.

Kalite Garanti Belgeleri

Türkiye – TSE (TS EN 13501) (B S3 d0), Almanya - Fraunhofer

Marka

GF Hakan Plastik

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Danışmanlık

Etiketler
Atıksu tesisatı boruları Boru Plastik boru ek parçası Ses yalıtımlı boru Yanmaz boru

Satış Noktaları