Yukarı Git

Yangın Dolapları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık, Bakım Servis
Yangın Dolabı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yangın Dolabı teklifinizi hemen alın!
Fetaş Yangın Ekipmanları A.Ş.
1235 Sok. No:6-8 Ostim, 06370, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-3548240
0312-3546973
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Universal yangın dolapları, binanızın mimarisiyle bütünleşecek ideal tasarıma sahiptir. İnşaat süresince meydana gelebilecek zararlardan demonte özelliği sayesinde, maksimum düzeyde korunmuş olur. Gizli menteşeli kapak, son düzenlemeye uygun olan ISO 7010 standardında uyarıcı işaretlere sahip, bina içi ve bina dışı kullanıma uygun, EN 671-1 ve EN 671-2 standartlarında, CE onaylı yarı sert ve yassı hortumlu yangın dolaplarıdır.
Uygulama Alanları
Yangın güvenliğinin ve estetiğin ön plana çıktığı A+ projeler, otel, alışveriş merkezi, iş merkezi, kafeterya, restoran, villa, rezidans ve plazalar, konut, okul, hastane vb.
Teknik Özellikler
Fetaş; yangın dolapları, yangın hidrantları ve hidrant dolapları imalatı yapmaktadır. Ayrıca, gazlı söndürme sistemleri, otomatik sulu söndürme sistemleri (sprinkler, alarm vanası, kelebek vana, OS&Y vana, NRS vana vb.), köpüklü söndürme sistemleri (yarı-sert ve yassı hortumlu köpük dolapları ve mobil köpük üniteleri), davlumbaz söndürme sistemleri de ürün gamı içinde bulunmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
EN 671-1, CE (KIWA), ISO 9001:2008 (TÜV), TS EN 671-1(Sabit Yangın Söndürme Sistemleri-Hortum Sistemleri-Bölüm:1 Yarı Sert Hortumlu Hortum Makaraları), TS EN 671-2 (Sabit Yangın Söndürme Sistemleri-Hortum Sistemleri-Bölüm:2 Yassı Hortumlu Hortum Makaraları), TS-11827 TSE- HYB (Yangın Söndürme Cihazlarına Bakım ve Dolum Hizmeti İçin), FM APPROVAL Onaylı Yangın Hortumları, GOST (Yangın Dolapları)