Universal yangın dolapları, binanızın mimarisiyle bütünleşecek ideal tasarıma sahiptir. İnşaat süresince meydana gelebilecek zararlardan demonte özelliği sayesinde, maksimum düzeyde korunmuş olur. Gizli menteşeli kapak, son düzenlemeye uygun olan ISO 7010 standardında uyarıcı işaretlere sahip, bina içi ve bina dışı kullanıma uygun, EN 671-1 ve EN 671-2 standartlarında, CE onaylı yarı sert ve yassı hortumlu yangın dolaplarıdır.

Uygulama Alanları

Yangın güvenliğinin ve estetiğin ön plana çıktığı A+ projeler, otel, alışveriş merkezi, iş merkezi, kafeterya, restoran, villa, rezidans ve plazalar, konut, okul, hastane vb.

Teknik Özellikler

Fetaş; yangın dolapları, yangın hidrantları ve hidrant dolapları imalatı yapmaktadır. Ayrıca, gazlı söndürme sistemleri, otomatik sulu söndürme sistemleri (sprinkler, alarm vanası, kelebek vana, OS&Y vana, NRS vana vb.), köpüklü söndürme sistemleri (yarı-sert ve yassı hortumlu köpük dolapları ve mobil köpük üniteleri), davlumbaz söndürme sistemleri de ürün gamı içinde bulunmaktadır.

Kalite Garanti Belgeleri

EN 671-1, CE (KIWA), ISO 9001:2008 (TÜV), TS EN 671-1(Sabit Yangın Söndürme Sistemleri-Hortum Sistemleri-Bölüm:1 Yarı Sert Hortumlu Hortum Makaraları), TS EN 671-2 (Sabit Yangın Söndürme Sistemleri-Hortum Sistemleri-Bölüm:2 Yassı Hortumlu Hortum Makaraları), TS-11827 TSE- HYB (Yangın Söndürme Cihazlarına Bakım ve Dolum Hizmeti İçin), FM APPROVAL Onaylı Yangın Hortumları, GOST (Yangın Dolapları)

Marka

Fetaş

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Danışmanlık, Bakım Servis

Etiketler
Yangın dolabı Yangın hortumu Yangın söndürme cihazı Yangın söndürme sistemi Yangın söndürme köpüğü

Satış Noktaları