Yukarı Git

HDPE Kabarcıklı Drenaj Levhası/İzodrain DL 400

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Kontrolluk
Yalıtım Koruma ve Drenaj Levhaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Koruma ve Drenaj Levhaları teklifinizi hemen alın!
İzodrain Drenaj Levhaları
Yeşiltepe Mah. Uluyol Cad. No: 112, 54300, Erenler, Sakarya, Türkiye
0264-2412971
0264-2412972
Kısa Tanım
Kabarcıklı yapıya sahip, yüksek yoğunluklu polietilenden üretilmiş, basma dayanımı yüksek, bitki kökü ve kimyasallara karşı dayanımlı, drenaj ve toprak altı yalıtım koruma levhasıdır.
Uygulama Alanları
Perde yüzeylerde uygulanan su ve ısı yalıtımı katmanlarının dolgu esnasında korunmasını sağlar. Topraktan gelebilecek kapiler neme karşı betonun veya şapın altında nem bariyeri olarak kullanılır. Temel altında grobetona alternatif olarak temiz bir yüzey elde etmek için toprak üzerine serilir. Yapının düşeyde ve yatayda neme ve basınçlı sulara karşı korunmasında yardımcı olur. Ve yapıya yaklaşan suları hızlıca drene eder. Derin temeller gibi iki kabuklu uygulamalarda sızdırma katmanı olarak kullanılır. Tünellerde topraktan gelen yoğun suyun drenaj kanallarına iletilmesini sağlar.
Teknik Özellikler
Renk: Siyah
Basınç dayanımı: Yak.150 kN/m²
Kopma uzaması: > %20
Kopma mukavemeti: ≥ 200 N/50 mm
Kabarcık sayısı: > 2000 adet/m²
Kabarcık yüksekliği: 8 mm
Sıcaklık dayanımı: -30° ~ +80°
Drenaj boşluğu: 5,50 L/m²
Kimyasallara, bitki köklerine karşı dayanıklıdır. İçme suyuna zarar vermez asit, alkali, yağ ve çözücü maddelere karşı dayanıklıdır. Toprakta çürümez.
Kalite Garanti Belgeleri
TSEK, CE (Başvuru Aşamasında)