Yukarı Git

Drenaj ve Koruma Levhası

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı
Yalıtım Koruma ve Drenaj Levhaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Koruma ve Drenaj Levhaları teklifinizi hemen alın!
Asteknik Mühendislik Yapı ve Yalıtım Malz. Alüminyum ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Esenkent Mah. Buyruk Sok. No:15/A Y.Dudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-4667263
0216-4667264
Kısa Tanım
Drenaj levhaları, temel duvarlarında yalıtımı korumak ve yüzey drenajı ile suyu emniyetli bir şekilde binadan uzaklaştırmak için kullanılır. Temel altında grobeton yerine“Temizlik Katmanı” görevini yapar. Çatı bahçesi teşkilinde ise yalıtımı korur, yağmur suyunu yönlendirerek bitki köklerinin çürümesini önler. Kabarcıklarda biriken su, bitkiler için nem rezervi oluşturur. Kök tutucu folyo ile tam koruma sağlanır.
Uygulama Alanları
Temeller, perde duvarları, yeraltı garajları, metro ve demiryolu tünelleri, istinat duvarları, rutubetli bodrum katlarının iç duvar ve zeminleri, seramik altı duvar ve zeminler, parke altı zeminler.
Teknik Özellikler
Malzeme yüksek yoğunluklu polietilendir. (HDPE)
Basınç dayanımı yüksektir. 160-400 kN/m², bitki köklerine ve çürümeye karşı dayanıklıdır. 8 mm kabarcıklı levhaların drenaj kapasitesi 4,6 l/s/m, 20 mm kabarcıklı levhanın drenaj kapasitesi 10 l/s/m. Sıvayı ve seramiği taşıyan fileli levhalar da vardır. Almanya'da üretilmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008