Yukarı Git

Butil Bantlar, Asprofil Dilatasyon Profilleri, Asdekor Dekorasyon Profilleri, Asmat Paspas Sistemleri, Asband Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı
Yalıtım Bantları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Bantları teklifinizi hemen alın!
Asteknik Mühendislik Yapı ve Yalıtım Malz. Alüminyum ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Esenkent Mah. Buyruk Sok. No:15/A Y.Dudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-4667263
0216-4667264
Kısa Tanım
Su yalıtım özelliğine sahip tek taraflı ve çift taraflı modifiye edilmiş butil kauçuklu, kendinden yapışkanlı membran/bantlardır. Üstü keçe tabakası kaplı butil bantların üzerine mantolama sıvası, sürme su yalıtım malzemesi, boya ve herhangi bir seramik yapıştırıcı hemen uygulanabilir. Butilin yüksek yapışkanlık özelliği sayesinde beton, metal, plastik, ahşap, alüminyum doğrama, PVC gibi pek çok yüzeye ve de pürüzsüz yüzeylere kolayca uygulanabilir. Ayrıca çift taraflı butil bantlar iki farklı malzemenin yan yana ve üst üste birleştirilmesi işleminde kullanımında yalıtım özelliği sağlayan, hava, nem, su geçirimsizliği ve titreşim önleme özelliği olan bantlardır.
Uygulama Alanları
Bina cephelerinde, kör kasa üstü ve denizlik altlarında, parapet altlarında su ve sızdırmazlık bandı olarak, balkon, teras, çatı vb. göllenme olmayan düşük eğimli yatay yüzeylerde su yalıtımında, ıslak hacimlerin yatay ve düşey köşe birleşimlerinde su sızdırmazlık bandı olarak, süzgeç-su yalıtım birleşim detaylarında, yalıtım levhaları ek yerlerinde, sızdırmazlığın sağlanmasında kullanılır.
Teknik Özellikler
Butil kauçuk
0,45 mm ila 3 mm kalınlıkta
1200 mm genişliğe kadar istenilen genişlikte temin edilebilir.
1,00 & 11,78 N/10mm yapışma dayanımı
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001, ISO/TS16949