Yukarı Git

Bitümlü Likit Membran, Kendinden Yapışkanlı Membran, Kauçuk Yalıtım Bantları, Keçeli Butil Bantlar

Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı
Su Yalıtım Membranı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Su Yalıtım Membranı teklifinizi hemen alın!
Asteknik Mühendislik Yapı ve Yalıtım Malz. Alüminyum ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Esenkent Mah. Buyruk Sok. No:15/A Y.Dudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-4667263
0216-4667264
Kısa Tanım
Kaubilat 1K tek komponentli, polistiren takviyeli kalın bitüm kaplamadır, kullanıma hazırdır. Kaubilat 2K çift komponentli, fiber takviyeli kalın bitüm kaplamadır. Kaubilat 1K ve 2K kuru ve hafif nemli yüzeylere iyi yapışır, çatlakları örter. Kaubit KSK tamamı kendinden yapışkanlı membrandır. Eşit kalınlıkta yüzey yalıtımı sağlar, üstü delinmeye karşı film kaplıdır. Yüksek elastikiyete sahip yalıtım bantları, su geçirmez NBR kauçuktan üretilmiştir.
Uygulama Alanları
Membranlar basınçlı ya da basınçsız su sızıntılarına karşı bodrumlarda, temellerde, betonarme elemanların birleşim yerlerinde, boru geçişlerinde, balkon ve teraslarda kullanılırlar. Kauçuk yalıtım bantları banyo, teras, havuz ve dilatasyon derzlerinde sızdırmazlık sağlar. Keçeli butil bantlar kapı - pencere doğramaları ve giydirme cephe profillerinin derzlerinde sızdırmazlık sağlamak için kullanılır.
Teknik Özellikler
Membranların çatlakları kapatma özelliği vardır, pozitif yönden gelen suya karşı etkilidirler. Uygulama sıcaklığı +5°C ile +30°C arasındadır. Gri renk kauçuktan üretilen dilatasyon bantları 120-150-200-240 ve 300 mm genişliklerdedir. Su basıncı dayanımı 3 bar'a kadardır.
Kalite Garanti Belgeleri
ETA - 08/0250