Yukarı Git

EPDM Membran

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Uygulama
Su Yalıtım Membranı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Su Yalıtım Membranı teklifinizi hemen alın!
Ak-İzo Yalıtım Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Reyhan Sok. No:3, 16245, Osmangazi, Bursa, Türkiye
0224-2613139
0224-2613149
Kısa Tanım
EPDM esaslı sentetik elastomerden kauçuk üretilmektedir. UV ışınları ve ozon etkisine karşı emsallerine göre daha üstün direnç gösterir. -40°C ile +120°C kadar olan ani sıcaklık değişimlerinde hiçbir özelliğini kaybetmez. Bitki köklerine, toprak ve suda bulunan tuz ve birçok kimyasala karşı dayanıklıdır. Yüksek uzama özelliği sayesinde dilatasyon olan yapılarda ilave önlem gerektirmeden uygulanabilir. Yapılan yaşlandırma testlerinde, 30 yıl uygulama yerinde bozulmadan durabileceği kanıtlanmıştır.
Uygulama Alanları
Su ve nem yalıtımında tek kat yalıtım örtüsü olarak kullanılır. Lineflex EPDM membran; teras ve kubbe yapılı çatılarda, kiremit altında, metal çatılarda, bahçe çatılarında yeşil çatılar, temel bohçalama, bodrum perde duvar, cephe giydirme, yapay gölet, sulama kanalları dekorasyon havuz uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Lineflex EPDM membranları donatılı ve donatısız olmak üzere 0,5 mm - 2,5 mm kalınlık aralığında üretilmektedir. Ambalajında 180 cm eninde, 25 m ve 50 m'lik rulolar halinde satışa sunulmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO, CE

Sitemaps