Yukarı Git

Bitüm Solüsyonu

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Likit Su Yalıtımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Likit Su Yalıtımı teklifinizi hemen alın!
Keskinim İzolasyon
Battalgazi Mah. Selçukhan Cad. Tesbih Sok. No:22, 34935, Sultanbeyli, İstanbul, Türkiye
0216-5920032
0216-5925723
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Keskinim kauçuklu bitüm solüsyonu, suya ve rutubete karşı kullanılan kauçuk katkılı hiçbir dolgu maddesi içermeyen kullanıma hazır bir bitüm solüsyondur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı film tabakası oluşturur.
Uygulama Alanları
Temel ve temel kazıklarında istinat ve perde duvarlarında, zemin nemi sızıntı sularına karşı teras çatılarında, balkonlarda ve gizli derelerde, yağış sularına karşı galeri, drenaj ve su kanallarının yalıtımında, metal yüzeylerin korozyonuna karşı korunmasında, bitümlü membran uygulamalarında astar olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Keskinim kauçuklu bitüm solüsyonu uygulama yapılacak yüzeyin sadece su ile temas eden tarafına uygulanır. Hazır bir üründür. Isıtma gerektirmez, rulo ve fırça ile uygulama yapılabilir. Takriben 4 saatte kurur. Uygulamanın birkaç kat yapılması gerekiyor ise; katlar arasında birer gün beklenmesi tavsiye edilir. Yüksek basınca dayanıklılık isteniyor ise; cam tülü, keçe, tecrit bezi gibi taşıyıcılar ile takviye edilebilir.
Brüt: 17 kg – Net: 18 lt
Sarfiyat: 400 g/m²
Gerektiğinde sentetik tiner ile %10 oranında inceltilebilir.