Yukarı Git

Geomembranlar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Uygulama
Geomembran fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Geomembran teklifinizi hemen alın!
Ahed Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Balıkhisar Mah. Balıkhisar Köyiçi Kümeevleri No:784/B-2 , 06750, Akyurt, Ankara, Türkiye
0312-5282008
0312-5282009
Kısa Tanım
Bitki köklerine dayanıklıdır. Geri dönüşümlüdür. Çift kanallı dikiş yapan kaynak robotları ile ek yerleri birleştirilir. Korozyonu önler, yaşlanmaya dayanıklıdır. Yanmaya dayanımda E sınıfındadır. Uzun ömürlüdür. Mekanik darbelere yüksek dayanım gösterir. Çekme ve uzama mukavemeti yüksektir. Soğukta esneklik gösterir, çatlamaz, kırılmaz. İstendiğinde UV dayanımlı ve geotekstil takviyeli üretilebilirler. Serbest serim tekniği ile uygulandığından yapılarda oluşan titreşimlerden minimum seviyede etkilenirler. Farklı renk ve boyutlarda üretilebilirler.
Uygulama Alanları
Sıvı atık toplama ve arıtma istasyonları, altın ve diğer madenlerin sızıntı su toplama havuzları, petrol tankı ve petrol sahaları izolasyonu, çökeltme havuzları, gübre çukurları, bina temelleri, barajlar ve iletim tünelleri, çatı ve teraslar, otoparklar, arıtma tesisleri, havuzlar, tarımsal sulama amaçlı göletler, içme suyu depoları, alt geçitler, karayolu ve demiryolu tünelleri, metro istasyon ve tünelleri, sulama kanalları
Teknik Özellikler
1 mm - 1,2 mm - 1,5 mm - 2 mm - 2,5 mm ve 3 mm kalınlıklarda üretilebilirler. 2,20 m genişliğinde, boy 25 m standart ölçülerinde olmak üzere uygulama alanına göre istenirse serbest boy çalışılarak da üretilebilirler.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, CE, ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001