Yukarı Git

Buhar Geçirgen (Nefes Alan) Su Yalıtım Örtüsü

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı, Yabancı Ortaklığı
Hizmetler:
Danışmanlık
Buhar Dengeleyici, Nem Bariyeri ve Buhar Kesici fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Buhar Dengeleyici, Nem Bariyeri ve Buhar Kesici teklifinizi hemen alın!
Dörken Sistem
Sanayi Mah. D-130 Yanyol Cad. No:179, 41140, İzmit, Kocaeli, Türkiye
0262-3356116
0262-3356117
Kısa Tanım
Buhar geçirgen nitelikli su yalıtım örtüsü DELTA-MAXX-X, yüksek yırtılma dayanımına sahiptir ve en üst seviyede su yalıtımı sağlar. Patentli yeni teknolojisi sayesinde, DELTA-MAXX-X'in kendinden yapışkanlı bindirme kenarlarında, sıfırın altında düşük sıcaklıklarda dahi güvenilir yapışma sağlanır. Böylece, olumsuz hava koşullarında, -10°C'a kadar soğuk mevsimlerde dahi eğimli çatılar ve giydirme cephelerin inşa veya yenilenmesine olanak sağlarken bilhassa inşa esnasında yüksek çalışma güvenliği sunar. Özel kaymaz yüzeyi sayesinde, malzeme ıslansa bile üzerinde güvenli bir şekilde çalışılabilir. Şiddetli yağmur testini geçen DELTA-MAXX-X, dolu tanelerinin çarpma etkisine de dayanıklıdır.
Uygulama Alanları
Eğimli çatılarda, OSB gibi kaplama altı tahtası üzerine döşenebilmesinin yanı sıra bir kaplama altı tahtası kullanılmadan ısı yalıtımı üzerine direkt olarak da serilebilir. Giydirme cephelerde de ısı yalıtımını rüzgar, toz, yağmur, su buharı ve yoğuşmaya karşı koruma amaçlı olarak, ısı yalıtımı ile dış cephe kaplaması arasına döşenir.
Teknik Özellikler
Yırtılma mukavemeti: Yaklaşık 500/500 N/5cm
Su geçirim derecesi (EN 13859-1+2): Su geçirmez W1
Sd değeri: Yaklaşık 0,15 m
Ağırlık: Yaklaşık 190 gr/m²
Rulo ölçüsü: 50 m x 1,5 m
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001: 2000, CE