Yukarı Git

Yangına Dayanıklı İnşaat Membranı/İzolteks NG 200

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte teklifinizi hemen alın!
Spectrum Import Export Ltd. Şti.
Gaziler Mah. Çuhane Cad. Yılmaz Sok. No:15, Köseköy, 41135, Kartepe, Kocaeli, Türkiye
0262-3494656
0262-3495446
Kısa Tanım
A2 sınıfı alev almaz, buhar-rüzgar geçirmez inşaat membranı İzolteks NG 200. “İzolteks NG 200” – cam ve mineral yünden oluşan rüzgar ve nem geçirmeyen inşaat membranı, yüksek dirençte hava geçirgenliği ve düşük dirençte su buharı iletimi sağlamaktadır. Bundan dolayı, kalınlığı 50 mm yoğunluğu en az 35 kg/metreküp olan cam yünü yalıtım maddesini tek bir katman olarak kullanmak mümkündür. “İzolteks NG 200” inşaat membranları rüzgar, güneş, yağmur gibi hava koşullarından insanları korumaktadır ve suya dayanıklı, yangına karşı dayanıklı, UV ışınlarına karşı dirençli ve güzel bir görünüme sahiptirler. “İzolteks NG 200” mineral yün yalıtımı ile rüzgar, nem-buhar ve aynı zamanda yalıtım lif emisyonundan korumaktır. En büyük etkisi fazla nem ve sert rüzgar ile uzun süreli soğuk kış şartlarında görülmektedir. Dış cepheler sadece “İzolteks NG 200” hava alabilen rüzgar-buhar geçirmez membranlar ile kaplanır ise, yalıtımı olan sıcak bölge anında soğuktan korunur, buhar yalıtımdan serbest şekilde olacaktır ve dış hava sıcaklığında değişime neden olacaktır. Hava, yün elyaf yüzeyi boyunca türbülans akış içerisinde hareket eder ve membran boyunca da düzenli akış sağlar. Eğer membran yalıtım içerisinde hava sabitliliğini arttırırsa, ısı yalıtım ile mineral yün özelliklerini ve kalite uyumluluğunu kaybedecektir. Bu nedenlerden dolayı mineral yün ile birlikte yanmaz, rüzgar-buhar geçirmez inşaat membranları “İzolteks NG 200” kullanılması tavsiye edilir.
Uygulama Alanları
Isı yalıtım tabakasının içinde hava dolaşımını ve menteşeli cephe sistemlerin, duvar konstrüksiyonların ve eğimli çatıların ısı yalıtımında nem birikmesini önlemek için orta tabaka (inşaat membranı) olarak inşaatta kullanılır.
Teknik Özellikler
Bileşik: Cam elyafı/çözelti %93/7
Yoğunluk: % 230±5 gr/m²
Yangına tepki: A2
Su geçirmezlik: W2
Su buharı iletimi Sd: 0,04 m
UV direnci: UV ışınlarından etkilenmez
Rulo genişliği/mtül: 1,50/50 m/sarılı mtül
Kalite Garanti Belgeleri
CE belgesi ve Malzeme Güvenlik Bilgi formu
Referanslar
Ufa Şehri/Uluslararası Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Sankt-Peterburg/Marinsky Tiyatrosu
Kazan/Flagman Siteleri
Vladivostok/Patrokl Bölgesi Siteleri
Almata/Mega Park Alışveriş Merkezi
Astana/ Nazarbayev Üniversitesi
Habarovsk/Boloçaevsky Bölgesi Siteleri
Ürün Seri No
13591468.57.39470