Yukarı Git

Taşyünü Levha/Monrock Max E

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı
Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte teklifinizi hemen alın!
ROCKWOOL
Osmaniye Mah. Çobançeşme Koşuyolu Blv. No:3 Garden Office Kat:2 No: 6-7-8, 34568, Bakırköy, İstanbul, Türkiye
0212-4666536
0212-4666538
Kısa Tanım
ROCKWOOL Monrock MAX E, sıcak çatı uygulamalarında ve teras çatılarda ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan çift yoğunluklu taşyünü levhadır.
Uygulama Alanları
ROCKWOOL Monrock MAX E, üzerinde yürünebilen ve yürünemeyen teras çatı uygulamalarında kullanılır. Betonarme ve trapez saçtan olusan hafif çatı sistemlerinin her ikisi için kullanımı uygundur. Çift yoğunlukludur. Bu
özelliği ile benzeri ürünlere göre daha hafiftir ve yüksek performans gösterir. Yüksek yoğunluklu rijit üst katman mekanik tespit için uygun bir zemin sağlar daha düşük yoğunluktaki alt katman da düşük ısı iletkenligi sağlar. Yüksek yoğunluktaki üst katmanı ROCKWOOL logosu ya da bir çizgi ile belirtilmiş olup daima dış yüzeye bakmalıdır.
Teknik Özellikler
Yangına tepki sınıfı A1-yanarken damlacık olusturmaz zehirli gaz çıkarmaz.
Yüksek yoğunluktaki dış yüzeyi mekanik direnci artırır, uygulama kolaylıgı sağlar. Daha düşük yoğunluktaki alt katman düşük ısı iletim katsayısı ile mükemmel bir ısı yalıtımı sağlar.
Ses yalıtımı sağlar.
Binanın nefes almasını sağlar.
Su itici özelliğe ve boyutsal kararlılığa sahiptir.
Kalite Garanti Belgeleri
EUCEB, CE, EPD