Yukarı Git

Vermikulit Panel

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık
Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte teklifinizi hemen alın!
Polyfin Geomembran San. ve Tic. A.Ş.
Emirhan Caddesi Barış Sokak Dikilitaş Fulya Sitesi A Blok No: 9/3, 34349, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
0212-3279797
0212-3279965
Facebook
Kısa Tanım
FIPRO yanmaz paneller 1.5 saatten 4 saate kadar yangın dayanımlı olup, asbestsiz, hafif ve vermikulit’in inorganik bağlayıcılarla birleşiminden oluşmaktadır. Boyut stabilitesi mükemmel olan Vermikulit paneller, düzgün bir yüzeye ve yüksek mukavemet/ağırlık oranına sahiptir, sahada ahşap kadar kolay işlenebilir, üzeri laminat kaplanabilir.
Uygulama Alanları
Gerek gemilerin, gerekse binaların asma tavanlarında, bölme duvarlarında, elektrik kablo kanallarında, havalandırma kanallarında, yangın kapılarında, döşemelerde ve çelik konstrüksiyon kaplamalarında.
Teknik Özellikler
Kimyasal olarak nötrdür, korozyona sebep olmaz, boya, tutkal vb. malzemelerle uyumludur, yapısında lif yoktur, yapısal olarak hafif ama yüksek dayanımlıdır, boyut stabilitesi yüksektir, su emme kapasitesi sınırlı olduğundan suya batması durumunda kurutulup eski dayanımına sahip olabilecek yapıdadır, tipik ahşap ekipmanıyla işlenebilir yapıdadır, uygulaması pratiktir, üzeri boyanabileceği gibi laminat da kaplanabilir, özel vidalarla veya özel tutkalla birleştirilir.
Kalite Garanti Belgeleri
BV, DNV, LLOYDS, ISO