Yukarı Git

Isı Yalıtım Levhası

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Bayi
Hizmetler:
Uygulama
Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte teklifinizi hemen alın!
İzo Agra İzolasyon İnş. Taah. Tic. ve San. Ltd. Şti.
Alaaddinbey Mah. 618. Sok. Evser İş Merkezi No:2 , Nilüfer, Bursa, Türkiye
0224-4434944
0224-4434947
Kısa Tanım
Bonuspan XPS ısı yalıtım levhaları; sert polistren köpük (Ekstrüde Polistren - XPS) esaslı yüksek teknolojiyle üretilen lider yalıtım markasıdır.
Uygulama Alanları
Bonuspan’ın kullanım alanı oldukça geniş olup yapılarda ve endüstride çatı ve teraslarda, temel yalıtımlarında, bodrum perde duvarlarda, otoparklarda, havaalanı pistlerinde, demiryollarında, döşeme betonu altı, üstü ve şap altında, sandviç çatı ve cephe panellerinde, frigofrik kamyon kasalarında, soğuk hava depolarında, acil durum barakalarında, şantiye ve askeri amaçlı korunma ünitelerinde, doğrama sistemlerinin camsız bölümlerinde, ısı yalıtımlı sandviç ara bölme duvarlarında, besi çiftliklerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Bonuspan; TS 11989 EN 13164 "Isı Yalıtım Malzemeleri - Binalar İçin – Fabrikasyon Olarak Ekstrüzyon ile İmal Edilen Polistren Köpük - Özellikler" Standardı Uygunluk Belgesi'ne sahip; düşük ısı iletkenliği, kapalı gözenekli su emmez yapısı, optimum su buharı difüzyon direnci ve uygulama kolaylığı ile ideal bir ısı yalıtım malzemesidir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, TS 11989 EN 13164