Yukarı Git

Yüksek Performanslı Isı Yalıtım Çözümleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte teklifinizi hemen alın!
Braas Çatı Sistemleri
Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Atatürk Bulv. No:20 , Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7512491
0262-7512222
Kısa Tanım
Braas Modüler Çatı Sistemleri’ nin en önemli fonksiyonlarından biri olan ısı yalıtım çözümleri; üstün Braas teknolojisi ve deneyimi ile geliştirilmiş, yüksek ısı yalıtım özelliğine sahip, hızlı ve etkin montaja imkan veren, kendine özgü tasarımı ile çatılarda ısı köprüsü oluşturmadan enerji verimini artırıyor, maksimum tasarruf ve dört mevsim yaşam konforu sağlıyor. Thermomanto Sistem dikey kanalları, kiremit altında etkin ve sürekli havalandırma sağlar. Yatay kanalları, lata kullanımına gerek bırakmadan kiremit için altyapı işlevi görür. Yüksek basma mukavemeti; kar, rüzgar ve öz ağırlık gibi yüklere karşı yapısal bütünlüğünü korur. Zırhlı yüzey kaplaması, suya ve neme karşı maksimum koruma sağlar. Thermomanto Roof-300 ise yüksek basma mukavemeti kar ve öz ağırlık gibi yüklere karşı yapısal bütünlüğü korur.
Uygulama Alanları
Türkiye’nin her yerinde eğimli ya da teras çatıya sahip müstakil veya apartman, tüm konutlarda, turistik tesislerde, sosyal tesislerde, kamu binalarında.
Teknik Özellikler
Isı iletkenlik değeri (W/mK): 0,031
Boyutlar: 120 x 63 cm (Thermomanto Sistem), 120x63 cm (Thermomanto Roof-300)
Kalınlık: 4/5/6/8/10 cm (Thermomanto Sistem), 3/4/5 cm (Thermomanto Roof-300)
Yangın mukavemeti: E Sınıfı
Yoğunluk (min.): 32 kg/m³
Basma dayanımı (min.): %10 deformasyon kPa 300
Su buharı difüzyon direnç katsayısı (µ): 200
Yüzey özelliği: Zırhlı
Kenar profili: Binili
Kalite Garanti Belgeleri
CE, TSE