Yukarı Git

Isı Yalıtım Levhası/Capatect Dalmaçyalı

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte teklifinizi hemen alın!
Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş.
Ankara Asfaltı Hüseyin Çelik Sok. No:2 Kozyatağı, 34742, Bostancı, İstanbul, Türkiye
0216-5711000
0216-5711115
Kısa Tanım
Capatect Dalmaçyalı TS EN 13163 Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı'na uygun olarak üretilen polistren esaslı bir ısı yalıtım levhasıdır.
Uygulama Alanları
Bina dış cepheleri
Teknik Özellikler
TS EN 13163’de yer alan hesap metoduna göre ısı iletkenlik katsayısı ?:0,033 W/mK’dir. Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhaları, polistren yapısındaki ideal karbon oranı ile aynı yoğunluktaki Standart EPS ısı yalıtım levhalarına oranla % 20 daha iyi bir ısı yalıtım değerine sahiptir. Capatect Dalmaçyalı’nın su buharı geçirgenliği çok yüksektir. (u:20-40) Bu sayede Capatect Dalmaçyalı ile ısı yalıtım yapılmış duvarlarda su buharı yoğuşması engellenmiş olur. Capatect Dalmaçyalı, bir binada normal şartlarda karşılaşılabilecek kısa ve uzun süreli mekanik yüklemelere başarı ile dayanabilecek yeterliliktedir. Genleşme, büzülme ve duvarların çalışmasından kaynaklanan sıva, boya ve kaplama çatlaklarının oluşmasını önler. Capatect Dalmaçyalı üretimden sonra standartlara uygun olarak dinlendirilerek, mükemmel boyut stabilitesine ulaşır. Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhaları suya karşı yüksek dirençli yapısı ile ısı yalıtım performansını ilk günkü seviyesinde korur.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, CE