Yukarı Git

Polimer Esaslı Sıvı Isı Yalıtım Malzemesi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Sıvı Isı Yalıtımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sıvı Isı Yalıtımı teklifinizi hemen alın!
Noterson Endüstriyel Enerji Verimlilik ve Proje Taah. Müh. Hiz. San. Ltd. Şti.
Oğuzlar Mah. Barış Manço Cad. 1388 Sok. No:30/3 Balgat, 06520, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-2861122
0312-2861123
Kısa Tanım
ISOLLAT – genel amaçlı, mikroskopik boyutta içi genişletilmiş
hava dolu olan seramik ve silikat kürecikleri ile bağlayıcı sıvı polimerik yapının karışımından oluşan yeni nesil nano teknoloji ısı yalıtım malzemesidir. Sıvı seramik ısı yalıtımı yanmaz, darbelere karşı dayanıklı ve ısı iletkenliğini önemli miktarda azaltan hafif, esnek ve dayanıklı bir polimer kaplama malzemesidir.
Uygulama Alanları
Endüstriyel yalıtım uygulamaları ( havalandırma boruları, HVAC kanalları, çözelti tankları ve boruları vb.), yapı-inşaat yalıtım uygulamaları ( soğuk hava depoları, çatı pencereleri, bina çatıları ve duvarları, metal binalar vb.), araç yalıtım uygulamaları ( frigrofrik araçların tavanları, yarış arabaları yangın emniyet duvarları, öğrenci servisleri, gemi güverteleri ve egzos boruları vb.)
Teknik Özellikler
Uygulama kolaylığı (boya gibi rahatlıkla fırça veya tabanca ile uygulanabilir.)
Çalışma sıcaklığı bandı - 60ºC / +500ºC (pik değerde + 650ºC) arasındadır. Dünyada bu kadar geniş ısı bandında çalışan ilk ve tek sıvı seramik kürecikli izolasyon malzemesi
Çevre dostu, insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Güvenlidir. Kloridler, organik uçucular ve ağır metaller içermez.
Son derece hafif ve esnektir.
Çok düşük uygulama kalınlığı: 0,5 – 3 mm
Çalışma süresince perfomans kaybı olmadan uzun kullanım ömrü - en az 15 yıl
Vandalizm, ses ve titreşim önleyici