Yukarı Git

Isı Yalıtım Boyası/Isonem Thermal Paint

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Sıvı Isı Yalıtımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sıvı Isı Yalıtımı teklifinizi hemen alın!
ISONEM Yapı Kimyasalları
İTOB OSB 10001 Sok. No:20 Tekeli, Menderes, İzmir, Türkiye
0232-7990495
0232-4370133
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Isonem Thermal Paint yüksek performanslı, düşük ısı iletkenlik değerine sahip, NASA tarafından Uzay shuttle programı çerçevesinde geliştirilmiş seramik mikro kürecikleri içeren, elastomerik reçine esaslı, iç ve dış cephede ısı ve su yalıtımı sağlayan özel bir kaplamadır. Binalara ısıtma ve soğutma enerjisi masraflarında uygulama kat sayısına bağlı olarak %40’ lara varan miktarda enerji tasarrufu sağlar. Özel vakumlu seramik kürecik katkılı Isonem Thermal Paint iç cephe duvar ve tavan boyası olarak kullanıldığında içeride oluşan radyan ısıyı yine içeriye yansıtmakta, dış cephede kullanıldığında ise güneş ışınları ile gelmekte olan radyan ısıyı tekrar dışarıya yansıtmaktadır.
Uygulama Alanları
Her türlü sıva ve boyalı dış yüzeylere, Kaleterasit vb. eski kaplamaların üzerine, dış cephelere, metal, cam, tahta vb. yüzeylere, mantolama yapılan binalarda, brüt beton ya da prefabrik yapıların boyanmasında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Radyan ısıyı geçirmez.
%40'a varan ısı yalıtımı
İşçilik giderleri düşük uygulaması kolay ve kısadır.
Duvar ve tavanlarda nem ve küf oluşumunu engeller.
%300 elastiktir, çatlamaz,kopmaz
Ayrıca su ve ses yalıtım özelliğine sahiptir.
Kir tutmaz, kolay temizlenir.
Geç tutuşurluk ve yanmazlık özelliği vardır.
Renk tüpleriyle istenilen her renkte renklendirilebilinir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO, TSE, Marka Tescil Belgesi, Enerji Kimlik Belgesi, Çalışma Bakanlığı Binası’nın Isonem Thermal Paint Uygulaması Sonrası Yapılan Isı Ölçüm Test Raporu, Isonem Thermal Paint Simpas Termal Kamera Görüntüleri, Renk Kartelası (Çözünürlük ve Işık Farklılıklarından Dolayı Renk Tonları Değişiklik Gösterebilir), Thermal Paint Amerika Test Raporu, Isonem Thermal Paint Test Raporu Sonucu