Yukarı Git

Ara Bölme Levhası

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Akustik Levha, Akustik Panel fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akustik Levha, Akustik Panel teklifinizi hemen alın!
His Terrawool
İncesu O.S.B. Sultan Sazı Mah. 2.Cad. No:11, 38560, İncesu, Kayseri, Türkiye
444 53 69
0352-5020202
Kısa Tanım
Basma mukavemetinin çok yüksek olması gerekmeyen, ancak dikey konumda kendini taşıyabilen taşyünü levhalarıdır. Isı, ses, yangın yalıtımı gerektiren ve her türlü akustik detayların olduğu alanlarda kullanılır.
Uygulama Alanları
Her türlü yapının ara bölme duvarlarında, merdiven ve asansör boşluklarının duvarlarında, üzeri kaplanabilen dış duvarların içten ısı, ses ve yangın yalıtımı uygulamalarında kullanılabilir. İhtiyaca göre yoğuşma problemi olabilecek yerlerde, akustik amaçlı, üzeri camtülü kaplamalı olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Boyutsal kararlılığı olan, ısı, iletkenlik değeri düşük, buhar difüzyon direnci düşük, çekme ve basma mukavemeti yüksek, yüzey düzgünlüğü iyi olan malzemeler
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, TSE Çift Yıldız Kriterlerine Uygunluk Belgesi, K-Q TSE ISO EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, CE, TS EN ISO 9001:2000, Yangına Karşı Tepki Belgesi