Yukarı Git

Derzsiz Akustik Tavan ve Duvar Kaplama Malzemesi

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj
Akustik Levha, Akustik Panel fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akustik Levha, Akustik Panel teklifinizi hemen alın!
Adım İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Bağdat Caddesi. No:244 Ergun Apt. D:5 Göztepe, 34730, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-3861648
0216-3861639
Kısa Tanım
Sonacoustic yüksek ses sönümleme performansına sahip, tutuşmaz nitelikte, düz ve dekoratif yüzeyler oluşturan hacim akustiği düzenleyici tavan ve duvar kaplama sistemidir. Sonacoustic mineral yün bir alt katman ve püskürtme yöntemi ile derzsiz uygulanan akustik sıva katmanlarından oluşur. Sistemin farklı doku ve renkleri mevcuttur. Derzsiz uygulanan Sonacoustic yüksek kaliteli düz ürün yüzeyi ile mimari tasarımı tamamlayan dekoratif akustik kaplama çözümleri sunar.
Uygulama Alanları
Sonacoustic çınlama ve gürültü sorunu bulunan tüm kapalı mekanların akustik düzenlemesi için kullanımı uygun, yüksek performanslı ve dekoratif bir akustik kaplama sistemidir.
Sonacoustic dünya çapında, açık ofisler, toplantı ve konferans salonları, sinema ve tiyatro salonları, eğitim merkezleri, okullar, müzeler, restoranlar, eğlence merkezleri, otellerin misafir kabul bölgeleri ve benzeri mekanlarda yaygın ve etkili olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
25 mm uygulama için ses sönümleme performansı: 0,75
35 mm uygulama için ses sönümleme performansı: 0,90
45 mm uygulama için ses sönümleme performansı: 0,95
Yangın Sınıfı: A2 s1 d0 (DIN EN 13501-1)
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO 9001:2008