Yukarı Git

Waternet Su Hizmetleri A.Ş.

Flatofis Otakçılar Cad. No:78 Kat:2 Haliç, 34050, Eyüp , İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılında sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kurulmuştur.

Şirketin ana faaliyet konusu, sağlıklı, saf, taze ve temiz suyu abonelik sistemi ile müşterilerin hizmetine sunmaktır. Sağlıklı su üreten ve ters osmoz teknolojisi ile çalışan şık tasarımlı su arıtma cihazları ile sunulan bu hizmet ile tüketiciler güvenilir ve sağlıklı suyu zahmetsizce içmenin keyfini yaşamaktadır.

Waternet abonesi olmanın en avantajlı yanı aylık abonelik bedeli karşılığında cihaz temizliği ve filtre değişimleri için ekstra yatırım yapmadan güvenle su içebilmektir. Ayrıca cihazlarda oluşabilecek her türlü teknik aksaklıkta sınırsız teknik destek ve ürün garantisi de Waternet tarafından sağlanır. Waternet hem ev hem de işyerlerine hitap eden hizmet ve çözümler sunar.

‘Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu’  ilkesini benimseyen Waternet, gelişen teknoloji ve büyüyen kentleşme ile birlikte her geçen gün daha da uzak kaldığımız sağlıklı yaşama bizi bir adım daha yaklaştırmak için sağlıklı su içmeyi bir hizmete dönüştürmüştür.

Sağlıklı suyun insan hayatındaki önemi konusunda tüketicilerde bir bilinç oluşturma amacında olan Waternet, gün geçtikçe daha da geniş kitlelere ulaşma ve büyüme hedefi ile yoluna devam etmektedir.