Tünel kalıp sistemi perde ve döşeme betonunun aynı anda dökülmesini sağlayan ve betona temas eden yüzeylerin sac olarak imal edildiği bir çelik kalıp sistemidir. Tünel kalıp sistemi kullanım koşullarına bağlı olmak üzere 500 defa beton dökümü yapılabilen, kalıp maliyetlerinin minimuma çekildiği, kullanılan iskele sistemleri sayesinde işçi güvenliğinin maksimuma çıkarıldığı, her gün beton dökümünün yapılabildiği bir sistemdir.

Uygulama Alanları

Tünel kalıp sistemi monolitik yapıya sahip olan; konut, hastane, cezaevi ve yurt tipi binaların üretimlerinde kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde yapının büyüklüğüne bağlı olarak iki günde bir ya da her gün bir kat beton dökülebilmektedir.

Teknik Özellikler

1 takım kalıp ile aynı projede 500 defa döküm yapılabilmektedir. Benzer başka projelere, yeni yapılacak kalıp ilavesi ve eski kalıpların onarılması ile düşük maliyetle uyum sağlanabilmektedir. Projelerin en az sürede ve minimum işçilikle tamamlanmasını sağlar. Statik projelerin gerekliliklerine göre 1.5-6.5 m aralığındaki açıklıklarda güvenle çalışılabilinmektedir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, TSE, TSEK

Marka

Portisan

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Proje, Danışmanlık

Etiketler
Kalıp sistemi Tünel kalıp sistemi

Satış Noktaları