Yukarı Git

Tobler İskele ve Kalıp Sistemleri

Büğdüz Mah. Kaymakam A.Galip Kaya Cad. No:12, 06750, Akyurt, Ankara, Türkiye

Firma Hakkında

Tobler AG Martin Tobler tarafından Rheineckde (İsviçre) bugünkü yerinde 1995 yılında kurulmuştur. Birkaç yıl içinde, iskele ve kalıp sistemleri için uluslararası alanda başarılı bir üretici ve uluslararası bir şirket haline gelmiştir. Bugün Tobler adı ulusal sınırların çok ötesinde inşaat sektöründe uluslararası bir oyuncu olarak yer alıyor. Tobler AG zaten mevcut olan iskele modellerini üretmenin yanında, yeni iskele sistemleri geliştirmeyi hedeflemişti.

Amacımız karlılık, verimlilik ve katma değer yaratmak yanında yeni standartlar ile yenilikçi hafif iskele geliştirmekti. Bugün, cephe iskelelerimiz MATO 1, MATO 2 ve Modüler iskele sistemimiz MATO 8 uluslararası alanda başarılı yenilikçi iskele sistemleri arasında yer almaktadır. Yüksek güvenlik ve kalite gereksinimlerini karşılamak için, mühendislerimiz, sertifikalı güvenlik uzmanları ile yakın bir çalışma yürütmektedirler. Seri üretimden önce, her yeni gelişme sıkı kontroller ve pratik testlere tabi tutulur ve üretim süresince her parça üretim hatalarına karşı denetlenir.

Tobler AG olarak , müşterilerine kesintisiz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bu sebeple Ülkelere sadece depo değil üretim fabrikaları açıyoruz. Türkiye de fabrikamız başkent Ankara da bulunmaktadır. Türkiye de 2011 yılından beri Tobler Türkiye ile müşterilerimize kesintisiz hizmet sunuyoruz. Ürünlerimiz hem Avrupa hem de Türkiye standartlarına uygunluğunu belgelendirmiştir.

Bu firmaya ait 1 ürün listelendi.