Yukarı Git

Önfiltreli Termoplastik Pompalar/40-50-60 HP Sultan Serisi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Pompalar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Pompalar teklifinizi hemen alın!
Tüm Plastik ve Mak. Kal. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Fatih Cad. Tekstil Merkezi Sitesi Yazgan Han No:32 Merter, 34169, Güngören, İstanbul, Türkiye
0212-6371366
0212-6372424
Kısa Tanım
Dünyada ilk 60 HP termoplastik, eksantrik süzgeçli, salyangoz santrifüj pompa, kendinden emişli, yüksek verimli, sessiz IP55 korumalı, F yalıtımlı asenkron ve IE2 verimli elektrik motoruyla yüzme havuzu, aquapark, süs havuzu, atık su arıtımı ve her nevi akışkan transfer hatlarında kullanıma uygundur.
Uygulama Alanları
Yüzme havuzu ve süs havuzları, su kaydırakları, büyük aquaparklar, atık su arıtma tesisleri, sanayi ve her nevi akışkan transfer hattında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Çok sessiz, verimi yüksek 1450 d/dak IE2, IP55 korumalı ve F yalıtımlı asenkron motorlu, akışkanın metal yüzeye temas etmediği, korozyon olmayan dizayn, yarıya kadar kirlendiğinde bile performansı düşmeyen 80 lt.’lik eksantrik süzgeçli büyük ön filtre, filtre kirliliğinin görüldüğü şeffaf ve kolay açılıp kapanabilen ergonomik kapak, ileri teknoloji ürünü bakım istemeyen mekanik salmastra, yekpare ayak iki cıvata ile kolay ve rahatça zemine tespit edilir. Ayar gerektirmez, bütün bağlantı elemanları paslanmaz çelik, düşük ortam sıcaklığında donmaya karşı pompa ve filtrede tahliye tapası, isteğe göre ön filtreli veya ön filtresiz
Az enerji harcar, sessiz çalışır. Deniz suyu ve korozif ortamlarda rahatlıkla kullanılır. Paslanmaz, çürümez.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, CE, GOST