Yukarı Git

Radyatör/Çiğdem

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Radyatör fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Radyatör teklifinizi hemen alın!
Euroterm Alüminyum Radyatör
Ramazanoğlu Mah. Teveccüh Sok. No:5, 34960, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-3787712
0212-3787713
Kısa Tanım
Euroterm Çiğdem model radyatör, sıkı geçme tekniği ile ektrüzyon alüminyum profillerden üretilmiştir. 60 mm ürün kalınlığı bulunmakta ve desenli üst alt kapakları ile çok şık görünüme sahiptir. Yere montaj imkanı sayesinde peteğin cam önüne konulması gereken mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek ısı kapasitesi ile düşük radyatör boyutlandırmasında çok tercih edilen bir modeldir. Esnek üretim tekniği ile 3 m yükseklik ve 3 m yatay uzunluklar da üretilebilmektedir. Ürün TSE –EN 442-1’ nin belirlemiş olduğu standartların çok daha üzerinde standartlar ile üretilmekte, 10 bar veya daha yüksek basınçlarda kullanılabilmektedir. Tüm eloksal ve RAL renkleri uygulanabilmektedir. Farklı renk yanısıra, istenilen resim ya da çizim radyatör yüzeyine uygulanabilmektedir.
Uygulama Alanları
Konut, otel, işyerleri
Teknik Özellikler
Alüminyum ekstrüzyondan üretilmiş olup, 10 bar işletme basıncında kullanıma uygundur. Farklı genişlik ve yüksekliklerde kolaylıkla üretilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, ISO 9001, CE, 10 Yıl Garanti