Yukarı Git

Ölçüm Parametreleri/Sıcaklık, Nem, Hız , Basınç Transmiterleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Ölçüm Cihazları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ölçüm Cihazları teklifinizi hemen alın!
Testo Elektronik ve Test Ölçüm Cihazları Dış Ticaret Ltd. Şti.
Fulya Mah. Vefa Deresi Sok. Gayrettepe İş Merkezi C Blok No:5/1 D:2-3-4-5, 34394, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2170155
0212-2170221
Etiketler: ölçü aracı
Kısa Tanım
Nem, sıcaklık ve fark basınç parametreleri birçok bina uygulamasında ölçülmesi ve kontrol altına alınması zorunlu parametrelerdir. Testo transmiterler gıda üretiminde, ilaç sanayinde, her türlü endüstriyel proseste ve temiz odalarda geniş kullanım alanına sahip olmakla birlikte; depolarda, toplantı salonlarında, fuar alanlarında, endüstriyel ve ticari alanlardaki bina ortam koşullarının kontrolü için de kullanılmaktadır. Sıcaklık için testo 6920, nem ve sıcaklık için testo 6621 ve fark basınç için testo 6321 ekonomik sınıf transmiterleri ile, odalardaki havalandırma koşulları için gerekli olan parametreler hassas bir şekilde ölçülebilir. Otomatik sıfırlama özelliği sayesinde testo 6321 sıcaklık değişimlerinden bağımsızdır ve uzun süreli stabil fark basınç ölçümlerini garanti eder.
Uygulama Alanları
Testo transmiterler gıda üretiminde, ilaç sanayinde, her türlü endüstriyel proseste ve temiz odalarda geniş kullanım alanına sahip olmakla birlikte; depolarda, toplantı salonlarında, fuar alanlarında, endüstriyel ve ticari alanlardaki bina ortam koşullarının kontrolü için de kullanılmaktadır.