Yukarı Git

Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan/ecoTEC Plus

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Isıtma Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Isıtma Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Vaillant
Bahçelievler Mah. Bosna Bulvarı No:146 Çengelköy, 34688, Üsküdar, İstanbul, Türkiye
444 2 888
0216-4622622
Facebook
Twitter
Youtube
Kısa Tanım
142 yıllık Alman teknoloji geleneği ile üretilen Vaillant ecoTEC plus yoğuşmalı kazanlar, 80-100 -120 kW gücündeki modelleri ile yüksek katlı binalara ideal çözüm sağlar.
Yüksek Isı Gücü
Üç farklı kapasite (80-100-120 kW) seçeneği ile VU806/1006/1206 yoğuşmalı duvar tipi kazanlar, yüksek kapasite ihtiyacı olan yapılarda tekli veya kaskad uygulamaları ile bireysel veya merkezi sistemlerde kullanıma uygundur.
Tek kontrol cihazı üzerinden Kaskad Sistemi ile 1 MW’a kadar yüksek güç
Kaskad sistemlerine uygun Vaillant calorMATIC 630 otomatik kontrol paneli ile 8 adet kazanın kaskad bağlantısı ile 960 kW ısı güçlerine ulaşmak mümkün olabilmektedir.
Yeni dizayn integral Paslanmaz Çelik Yoğuşmalı Isı Eşanjörü ve %110’a varan verim(*)
ecoTEC plus yüksek kapasiteli duvar tipi kazanlar yoğuşmalı teknolojisini kullanarak, uzun ömürlü paslanmaz celik ısı eşanjörü ve mükemmel teknolojisi ile %110’a (*) varan yüksek kullanım, verimine sahiptir.
Otomatik Güç Ayar Fonksiyonu
Isıtma konumunda cihaz gücü “otomatik” olarak ayarlandığında, mevcut duruma göre binanın talep etmiş olduğu ısıl yüklere göre cihaz çalışma kapasitesi otomatik olarak elektronik üzerinden belirlenmektedir. Bu sayede yüksek kapasitelerde gereksiz yere çalışması engellenerek yüksek tasarruf sağlanmaktadır.
Otomatik Modülasyonlu Pompa
ecoTEC Plus VU806/1006/1206 duvar tipi yoğuşmalı kazanların altında bağlanan elektronik beyin tarafından kumanda edilen modülasyon primer devre pompası, cihazın çalışma konumuna göre en uygun debiyi modülasyonlu olarak sağlayarak tesisatın ihtiyacına uygun miktarda su sirkülasyonu oluşturur. Modülasyonlu pompa ve bağlantı boruları seti ile kolay montaj ve aynı zamanda yüksek tasarruf sağlar.
Boyler Bağlantısı ile Yüksek Sıcak Su Konforu
Vaillant ecoTEC yoğuşmalı duvar tipi kazanlarına istenildiği takdirde Vaillant sıcak su boylerleri bağlanarak bol miktarda sıcak su ihtiyacı karşılanmakta ve yüksek sıcak su konforu sağlanmaktadır.
Uygulama Alanları
Konutlar, villalar, iş merkezleri
Teknik Özellikler
Tam yoğuşma teknolojisi ile %107’ye varan yüksek verim ve yakıt tasarrufu (EN677’e göre)
Yeni dizayn integral paslanmaz çelik ısı eşanjörü ile %110'a varan norm kullanım verimi (40/30 °C’de alt ısıl değere ve DIN 4702-8'e göre)
Otomatik güç ayar özelliği ile değişken ısı ihtiyaçlarına uyum sayesinde yüksek enerji tasarrufu 6 bar yüksek işletme basıncı ile yüksek katlı yapılarda ideal çözüm
Modülasyonlu primer devre pompası ve bağlantı boruları ile kolay montaj ve düşük enerji sarfiyatı
%20-%100 arasında kademesiz geniş modülasyon aralığı
Vaillant'ın geliştirdiği Elektronik güvenlik konfor programı özelliği ile yüksek çalışma emniyeti ve kesintisiz çalışma
Elektronik su basınç sensörü ile emniyetli çalışma
e-BUS bağlantı özelliği ile hızlı veri iletişimi
Işıklandırılmış Türkçe yazılı açıklamalı teşhis özellikli LCD ekran
Entegre manyetik filtreli hidrolik karıştırıcı bağlantı aksesuarları
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, CE