Yukarı Git

DKP Sac Hava Kanalı

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Hava Kanalları - Menfezler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hava Kanalları - Menfezler teklifinizi hemen alın!
Airmak Klima
Sanayi Mah. Akçiçek Sok. No:20 Kurtköy, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-4413020
Facebook
Kısa Tanım
1,2 mm - 3 mm arası kalınlıktaki siyah ve DKP sacdan, kaynaklı olarak imal edilmektedir. Kendinden flanşlı, köşebant flanşlı, gönyeli ve muflu olarak imalat çeşitleri vardır.
Uygulama Alanları
Mutfak davlumbaz emiş kanalları
Duman egzoz kanalları
Yangın basınçlandırma kanalları
Havuz havalandırma kanalları (Paslanmaz Kanallar)
Laboratuar havalandırma kanalları (Paslanmaz Kanallar)
Hijyenik oda havalandırma Kanalları (Paslanmaz Kanallar)
Çöp şutları (Paslanmaz ve DKP Kanallar)
Teknik Özellikler
Kendinden Flanşlı İmalat
Kanalın her iki ucuna (C) büküm yapılmaktadır. Bu bükümler kanala mukavemet kazandırmaktadır. Ayrıca klemens takılabildiği için montaj kolaylığı sağlamaktadır. Kanal köşelerine delikli köşe parçaları kaynatılarak, kanalların civata ve somunla birbirine eklenmesi sağlanmaktadır.

Köşebent Flanşlı İmalat
Kanalın her iki ucuna köşebent çerçeve kaynatılmaktadır.Köşebentlere açıln deliklerle kanallar birbirine civata ile eklenmektedir

Muflu İmalat
Kanalın bir ucu dışa doğru yarım kanal şeklinde açılmaktadır (Bu açıklığın ölçüsü sac kalınlığına göre değişmektedir).Diğer kanalın düz ucu açılan mufun içine geçirilip kaynatılarak birleşme sağlanmaktadır.

Gönye Şeklinde İmalat
Kanalın bir ucu 20 mm, diğer ucu 15 mm genişliğinde (L) şeklinde bükülmektedir. Montaj esnasında bu uzun ve kısa bükümler birbirinin üstüne getirilip kaynatılarak birleştirme yapılmaktadır.

Conta
Flanşlı kanalların sızdırmazlığının sağlanması için 5 mm kalınlığında 600 °C ısıya dayanıklı seramik esaslı conta temin edilmektedir.

Boya
Kanalların dış yüzeyleri 300 °C ısıya mukavim galvaniz esaslı boya ile boyanmaktadır.