Yukarı Git

Duman Tahliye ve Havalandırma Kapağı

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Duman Tahliye Sistemleri ve Havalandırma Kapakları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Duman Tahliye Sistemleri ve Havalandırma Kapakları teklifinizi hemen alın!
Tekno Yangın ve Havalandırma Sistemleri Ltd. Şti.
Acıbadem Cad. İbrahimağa Konutları A2 Blok D:4, 34718, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-3278505
0216-4288198
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
Yangın sırasında, otomatik veya manuel olarak, çatı üzerindeki duman tahliye kapakları açılarak, mahaldeki duman tahliye edilir. Mahale müdahale kolaylaşır, yangının yayılması önlenir. Kaçış güvenliği sağlanır. Konfor havalandırması için, dekoratif, güneş ışığından yararlanılmasını sağlayan çözümler sunar.
Uygulama Alanları
Endüstriyel tesisler, atrium gibi duman tahliyesinin kritik olduğu alanlarda uygulanır. Cam binalarda, yeşil bina uygulamalarında, dekoratif havalandırma kapağı çözümleri sunar.
Teknik Özellikler
Deniz suyuna dayanıklı alüminyum kasalı olarak üretilirler. Cam veya polikarbonat kanatlar vasıtası ile ışıklık olarak da kullanılabilirler.
Isı izolasyonlu tipleri mevcuttur. Kapakların açılması, elektrikli veya pnömatik sistemler ile sağlanır. Kapakların, yangın esnasında algılama sisteminden kumanda alarak veya ergiyen elemanların eriyerek kapağa yol vermesi vasıtası ile otomatik olarak açılmaları sağlanır.
Kalite Garanti Belgeleri
EN 12101-2