Yukarı Git

Duman Tahliye, Doğal Havalandırma ve Aydınlatma Sistemleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Duman Tahliye Sistemleri ve Havalandırma Kapakları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Duman Tahliye Sistemleri ve Havalandırma Kapakları teklifinizi hemen alın!
Form Endüstri Tesisleri
Kazım Karabekir Mah. Pancar Organize Sanayi Bölgesi 7. Cadde No:13 Ayrancılar, Torbalı, İzmir, Türkiye
0232-8642100
0232-8642037
Facebook
Linked-in
Kısa Tanım
Duman tahliye ve doğal havalandırma sistemleri konusunda kaliteli ve estetik ürünleriyle tanınan Alman RODA markası, FORM tecrübesi ve güvencesi ile bir araya gelerek dumanla mücadelede profesyonel çözümler sunuyor. Yangınlarda, dumanın yayılmasını önlemek ve binaların dumandan en hızlı şekilde arındırılmasını sağlamak için geliştirilen RODA duman tahliye kapakları, projelere uygun ürün seçenekleriyle yapıları güvenli mekanlara dönüştürüyor. Endüstriyel tesisler, ticari binalar, turizm tesisleri, kültür merkezleri ve laboratuvarlar için yangınlara karşı mimari açıdan estetik ve güvenli çözümler sunuyor. RODA duman tahliye ve havalandırma sistemleri; fiziksel dayanıklılık, ısı ve ses yalıtımı, rüzgar, kar yükü ve yüksek yangın dayanımı özelliklerine sahip ürünlerdir. Bu özellikleri ile mimarların, mühendislerin, müteahhitlerin ve diğer tüm müşterilerin yüksek standartlarını karşılar.
Uygulama Alanları
Havaalanları, fabrika, alışveriş merkezleri, depo, otel, okul, yurt binaları ve sosyal tesisler gibi insanların yoğun olarak bulunduğu mekânlarda kullanılabilir. Endüstriyel tesisler, ticari binalar, turizm tesisleri, kültür merkezleri ve laboratuvarlar için yangın güvenliği, doğal havalandırma ve doğal aydınlatma çözümleri sunar.
Teknik Özellikler
Yangına dayanıklı
10.000 kez normal, +1.000 kez yük altında yapılan aç kapa testleri ile garanti altına alınmıştır.
24V elektrik kontrollü ve pnömatik kontrollü olabilmektedir.
Projeye göre istenilen ebatlarda üretim imkânı
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO, DIN, VdS