Yukarı Git

Yerden Isıtma Borusu

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık
Temizsu Borusu fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Temizsu Borusu teklifinizi hemen alın!
Dizayn Grup
Atatürk Mah. Adnan Menderes Cad. No:6, 34522, Esenyurt, İstanbul, Türkiye
0212-8865741
0212-8865193
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Plastik malzemeler sisteme dışarıdan giren oksijeni engelleme özellikleri yoktur. Özellikle kapalı devre çalışan ısıtma sistemlerinde suya dışarıdan giren oksijen sistemde oksitlenme ve paslanmalara neden olur. Bu nedenle sistem daha fazla enerji harcar, radyatör, kombi, kazan gibi metal akşamlarda arıza oluşumuna sebep olur. Bu nedenle özel oksijen bariyeri tabakası ile PE-X boruların dışına özel oksijen bariyeri tabakası koyularak sisteme oksijen girmesinin önüne geçilir.
Oksijen bariyeri ürüne ilave sertlik verdiği için uygulama esnasında zorluklarla karşılaşılır ve kısa mesafelerde döşemelerde sorun oluşur. Bu nedenle daha geniş aralıklarla döşeme yapılarak ısı verimleri düşer. Dizayn ekstra esnek PE – X L Borusu dönüşlerde sağladığı ekstra esneme avantajı ile daha dar açılı dönüşlere izin verir ve sistemin doğru döşenmesine yardımcı olur.
Uygulama Alanları
Sıhhi tesisat sistemleri, ısıtma tesisatı sistemleri, yerden ısıtma sistemleri
Teknik Özellikler
Çap: 10,1- 32 mm
Çalışma sıcaklığı: -40°C + 95°C aralığı
Isı iletkenlik: 0,41 W/MK
Özgül ısı: 23 °C de 1,9 J/G K
Kalite Garanti Belgeleri
TS 10762-2 EN ISO 15875-2, DVGW, GOST, AGREMENT TECHNİC, SKZ