Yukarı Git

PPR Temiz Su Boruları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık
Temizsu Borusu fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Temizsu Borusu teklifinizi hemen alın!
Dizayn Grup
Atatürk Mah. Adnan Menderes Cad. No:6, 34522, Esenyurt, İstanbul, Türkiye
0212-8865741
0212-8865193
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Yüksek kaliteli PPR 100 hammaddeden üretilir, 25 bar basınç altında 50 yıl garantilidir. Ürünlerin uzun ömrünün yanında farklı geometrik (tırtıklı) özelliği sayesinde kullanıcılarına uygulama kolaylığı, kaynak bölgesi sızdırmazlığı sağlar. Kavrama ve montajı sıradan borulardan %50 daha kolay ve güvenilirdir. Zamanla oluşan kas yorgunluğunu minimumda tuttuğu için yorgunluk nedenli kaynak hatalarını önler.
Uygulama Alanları
Sıhhi tesisat sistemleri, ısıtma tesisatı sistemleri, güneş enerjisi sistemlerinde kullanılabilir. İçme suyuna uygunluk içeren hijyen belgeleriyle beraber uluslararası kalite sertifikalarına sahiptir.
Teknik Özellikler
20-63 mm çap arası tırtıklı ve 20-200 mm çap arası yuvarlak olarak üretilmektedir. PN16-20-25 basınç sınıflarında üretilebilmektedir. Beyaz, gri, yeşil, sedef, altın, kahverengi, mavi, gümüş, siyah renk seçeneklerine sahiptir. Kaynak kalitesi %100 güvenli, kaynak esnasında paftaya uygulanan sürtünme katsayısı %50 düşüktür. Tırtıklı yüzey sıva, şap vb. uyumu sağlar, bu sayede borular sıva içinde hareket edemeyerek daha uzun ömürlü olurlar. Kaynak esnasında dışarıya taşma yapmayarak temiz kaynak imkanı sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 15874-2, DVGW Hijyen, DVGW Kalite, GOST Rusya, GOST Ukrayna, AGREMENT TECHNIC