Yukarı Git

Sızdırmaz PP-R Metalli Ek Parçalar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık
Boru Ek Parçaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Boru Ek Parçaları teklifinizi hemen alın!
Dizayn Grup
Atatürk Mah. Adnan Menderes Cad. No:6, 34522, Esenyurt, İstanbul, Türkiye
0212-8865741
0212-8865193
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Yüksek kaliteli PP-R hammadde ile yüksek bakır içerikli kırılmaz metalin Dizayn’a özel patentli bir birleştirme teknolojisiyle üretildiği metalli ek parçalarda metal ile plastik tek madde gibi davrandığın için asla sızdırmaz. Ek parça eş değer boru boyutları ortalama %30 daha düşüktür, bu sayede sistemdeki suyun enerji kaybetmemesi sağlanır. Standartların 5 kat üstünde döndürme kuvveti dayanımı sayesinde metal plastiğin içinde hareket etmez ve güvenilir tesisatlar sunar. Dünyada sızdırmazlık garantisi verebilen tek Metalli PP-R ek parçadır.
Uygulama Alanları
Dizayn HI-TECH metalli ek parçalar sıhhi tesisat sistemleri ve ısıtma tesisatı sistemlerinde güvenle kullanılabilir. Kalorifer ve kombi tesisatlarında kullanılması tesisatın ömrünü uzatır ve sistemin verimli çalışmasını sağlar.
Teknik Özellikler
Ø20 ile 63 mm arası çaplarda üretilmektedir.
High Pressure Injection yöntemiyle Dizayn’a özel birleştirme teknolojisiyle üretilmekte olup, asla sızdırmaz. Tork dayanımı standart değerlerin 5 kat üzerindedir metal plastik içinde hareket etmez. Kullanılan metal ağır metal içermediğinden sağlığa olumsuz etkisi yoktur. Konik yapısı sayesinde kaynak bölgesinde iç kesit daralması yapmaz ve ideal kaynak sağlanır.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 15874-3, DVGW Belgesi (Almanya), Hijyen Sertifikası (Almanya), GOST Belgesi
(Rusya), GOST Belgesi (Ukrayna), Teknik Sertifika (Beyaz Rusya), Agrement Tehnic
(Romanya)