Yukarı Git

Yağ Ayırıcı Sistemler/ACO Lipatomat

Marka
ACO
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Bakım Servis
Yağ Ayırıcı Sistemler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yağ Ayırıcı Sistemler teklifinizi hemen alın!
ACO Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
Büyükdere Cad. No:151 Yonca Apt. B-Blok D:20, 34394, Zincirlikuyu, İstanbul, Türkiye
0212-3475254
0212-3475257
Kısa Tanım
Atık su ortaya çıkaran endüstriyel mutfakların, istenmeyen veya zararlı buharlar çıkaran veya operasyonları etkileyen sıvılar ve katıların ana kanalizasyona bırakılmadığından emin olmak için bir ön arıtma sistemi bulunmalıdır.
Kokuların azaltılması yanında, ACO sistemleri atık yağın ayrılması ve temizlenme aşamalarının idaresinde gerekli iş gücünü azaltır. Örnek olarak, eğer yağ ayırıcı otomatik temizleme özelliği içeriyorsa, harici bir temizlik ekipmanı kullanma ihtiyacı ortadan kalkar. Doldurma sisteminin kullanımı, aynı zamanda tekrar doldurmanın doğrudan ayırıcıda gerçekleşmesine imkan verir.
Uygulama Alanları
Oteller, restoranlar, endüstriyel mutfaklar, catering tesisleri, et işletme tesisleri, okullar, alışveriş merkezleri, kafeler
Teknik Özellikler
Ayrıştırılmış maddeler (yağ ve katı atıklar) günlük olarak varillere aktarılır. Sistemin avantajlarından biri de boşaltma operasyonu esnasında tesisin çalışmasının devamının sağlanabilir olmasıdır. Boşaltma esnasında cihaz içindeki temiz su boşaltılmayacağından bir tasarruf sağlanmış olur. Ayrıştırılmış olan atık yağ geri dönüşümde doğrudan kullanılabilir. Ayrıca çamur da organik atık olarak kullanılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, LGA , DIBT, CE - EN 1825
Referanslar
Sapphire Tower
Şölen Çikolata
Best Trafo
Özdilek AVM
Wyndam Hotel
BTA Tobacco