Yukarı Git

Manyetik Kireç Önleyici Cihaz

Marka
Evsel Arıtma Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Evsel Arıtma Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Akuaka
Bestekar Sok.No: 49/14 Kavaklıdere, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-4665850
0312-4665700
Kısa Tanım
Manyetik Kireç Önleyici cihazlar; oluşturdukları manyetik alan ile su içerisinde bulunan kireci fiziksel olarak değişime uğratarak, parçalayan ve bir daha birleşmesini engelleyen cihazlardır. Böylece kireci etkisiz hale getirerek kireçle ilgili bütün sorunları ortadan kaldırır. Ayrıca tesisat ve su ile çalışan cihazlar içerisinde, Manyetik Kireç Önleyici cihaz takılmadan önce oluşmuş kireci zamanla çözerek, yok eder. Bu sayede tüm tesisat ve cihazlarınızın ömrü uzar.
Uygulama Alanları
Su ile çalışan tüm ünitelerin; mevcut ve yeni yapılmakta olan lojmanların, misafirhanelerin, eğitim ve sosyal tesislerinin, ana tesisatların, kalorifer tesisatlarının, arıtma tesislerinin, su depolarının, buz, çay, kahve, çamaşır, bulaşık makinelerinin, klimaların, sterilizasyon makineleri ve röntgen banyo cihazları için kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Manyetik Kireç Önleyici cihazlarda; hiçbir bakım, onarım, kimyevi madde ve elektrik masrafı yoktur.
Kalite Garanti Belgeleri
10 Yıl Garanti 50 Yıl Ömür (Sanayi tipi [1”-144” arası] manyetik kireç önleyicilere), 10 Yıl Garanti 50 Yıl Ömür (ev tipi manyetik kireç önleyicilere), Yerli Üretim, CE, ISO