Radyatör/Klasik Model

Euroterm klasik model radyatör, sıkı geçme tekniği ile ektrüzyon alüminyum profillerden üretilmiştir. 37 mm ürün kalınlığı ile mekanda çok az yer tutan, buna karşın yüksek verime sahip bu model, esnek üretim tekniği ile 3 m yükseklik ve 3 m yatay uzunluklar da üretilebilmektedir. Ürün TSE –EN 442-1'nin belirlemiş olduğu standartların çok daha üzerinde standartlar ile üretilmekte, 10 bar veya daha yüksek basınçlarda kullanılabilmektedir. Alüminyum olması sebebiyle, yüksek ısı iletkenliğine sahiptir. Mekanlarda çok az yer kaplar ve ısı transferi için panel radyatörlere göre 4 kez daha az su ihtiyacı bulunur. Tüm eloksal ve RAL renkleri uygulanabilmektedir.


Radyatörler, Serpantinler, Fan Coiller fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Radyatörler, Serpantinler, Fan Coiller teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum radyatör Havluluk radyatör Radyatör Dekoratif radyatör Banyo radyatörü
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konut, otel, işyerleri

2Teknik Özellikler

Alüminyum ekstrüzyondan üretilmiş olup, 10 bar işletme basıncında kullanıma uygundur. Farklı genişlik ve yüksekliklerde kolaylıkla üretilebilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, ISO 9001, CE, 10 Yıl Garanti