Önfiltreli Termoplastik Pompalar/40-50-60 HP Sultan Serisi

Dünyada ilk 60 HP termoplastik, eksantrik süzgeçli, salyangoz santrifüj pompa, kendinden emişli, yüksek verimli, sessiz IP55 korumalı, F yalıtımlı asenkron ve IE2 verimli elektrik motoruyla yüzme havuzu, aquapark, süs havuzu, atık su arıtımı ve her nevi akışkan transfer hatlarında kullanıma uygundur.


Pompalar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Pompalar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Havuz filtre sistemi Santrifüj pompa Havuz donanımı Su pompası Havuz pompası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yüzme havuzu ve süs havuzları, su kaydırakları, büyük aquaparklar, atık su arıtma tesisleri, sanayi ve her nevi akışkan transfer hattında kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Çok sessiz, verimi yüksek 1450 d/dak IE2, IP55 korumalı ve F yalıtımlı asenkron motorlu, akışkanın metal yüzeye temas etmediği, korozyon olmayan dizayn, yarıya kadar kirlendiğinde bile performansı düşmeyen 80 lt.’lik eksantrik süzgeçli büyük ön filtre, filtre kirliliğinin görüldüğü şeffaf ve kolay açılıp kapanabilen ergonomik kapak, ileri teknoloji ürünü bakım istemeyen mekanik salmastra, yekpare ayak iki cıvata ile kolay ve rahatça zemine tespit edilir. Ayar gerektirmez, bütün bağlantı elemanları paslanmaz çelik, düşük ortam sıcaklığında donmaya karşı pompa ve filtrede tahliye tapası, isteğe göre ön filtreli veya ön filtresiz
Az enerji harcar, sessiz çalışır. Deniz suyu ve korozif ortamlarda rahatlıkla kullanılır. Paslanmaz, çürümez.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, CE, GOST