Müdahale Kapakları

ACO bağlantı kapakları, bilinen kapakların karşıladığı beklentilerin çok daha fazlasını çeşitli yüzeylerde sunar. Kapağın bulunacağı zeminin yüzey malzemesinin (fayans, mermer, laminat, halı, beton vs.) kapağa uygulanmasıyla, kapak yüzeyi ve yer yüzeyi aynı zemin olur. Bu şekilde kapak dikkat çekmez ve konsept olarak çok daha uyumlu bir görsellik kazanılmış olur.


Menhol Kapakları, Rögarlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Menhol Kapakları, Rögarlar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Menhol Paslanmaz çelik ızgara Drenaj Bağlantı kapağı Müdahele kapağı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Her türlü iç ve dış mekanlar, havaalanı ve limanlar, alışveriş merkezleri, oteller, plajlar, havuz kenarları, mekanik odalar

2Teknik Özellikler

Kapaklar yapısal olarak çinko kaplanmış, galvaniz alaşımlı çelik, 304-316 paslanmaz çelik ya da alüminyumdan imal edilir.
EN 124 normuna göre A15 ile D400 yük sınıfları arasında üretilir. Kaplama veya beton zemine uygundur. Kapaklar, çerçevelerine vidalama mekanizmasıyla ve özel tutamaklarıyla oturtulmuştur. Kapakların çerçeve yükseklikleri 75 ile 145 mm arasında değişmektedir. Opsiyonel olarak hidrolik mekanizmalı olabilir. Çift conta sistemi sayesinde koku ve su sızdırmaz özelliktedirler. 30x30 cm boyutlarından başlayarak özel boyutlarda çok parçalı kapaklara kadar üretim yapılabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, LGA, CE - EN 1253-4

4Referanslar

Zorlu Center
Hyatt Hotels
Forum AVM
Özdilek AVM
Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi