9 mm kalınlıkta “Teknik Porselen“ olarak üretilen karo çiniler 197x197 mm ebatta üretilirler. Kalınlığı diğer yer kaplamaları ile uyumludur. Fazladan seviye şapı atılması gerekmez. Yüzey aşınması yoktur, bu nedenle bakım ve cila gerekmez. Uygulamaları standart karo yapıştırıcısı ile yapılır. Çini serilerinin renk ve desenleri her tarzda planlanmıştır. Renk ve model seçeneği çoktur.

Uygulama Alanları

Teknik porselen olarak üretilen çini serileri tüm dış ve iç mekanlarda, yer ve duvar kullanımlarına uygundur. Kafe, restoran, mağaza, mutfak, konut girişleri gibi alanlarda kullanımı tavsiye edilir.

Teknik Özellikler

Uzunluk ve genişlik: ± 0,5 mm Kalınlık: ± % 4 Kenar düzgünlüğü: ± % 0,3 Gönyeden sapma: ± % 0,3 Düzlemden sapma: ± % 0,3 Su emme: E < % 0,5 Kırılma dayanımı (N): > 2000 N Eğilme dayanımı: > 40 N/mm² Yüzey aşınma direnci-PEI: 3-4 Isı genleşme katsayısı: Standartlara uygundur Isı şok direnci: Standartlara uygundur Dona dayanıklılık: Standartlara uygundur Lekelenmeye dayanıklılık: Standartlara uygundur Asit ve alkalilere dayanıklılık: Sınıf GLB, GHB Ev kimyasalları, yüzme havuzu, su temizleyicilerine dayanıklılık: Sınıf GA

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, TS EN 14411, TSE Çift Yıldız Belgesi

Marka

Hitit Seramik

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık

Etiketler
Banyo dekorasyonu Karo seramik Porselen karo Yer kaplaması Dış mekan zemin kaplaması Desenli karo çini Karo çini

Satış Noktaları