Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, özel olarak formüle edilmiş iç cephe tavan boyasıdır. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Kabarma ve dökülme yapmaz, yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.

Uygulama Alanları

İç cephelerde kullanılır.

Teknik Özellikler

İnceltme: Fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile %25 inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir. Kuruma süresi (20ºC, %65 HR’de): Dokunma kuruması: 1 saat, Katlar arası bekleme süresi: 6 saat, Son kuruma: 24 saat (daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süresi uzayabilir). Not: İkinci kat uygulamaya 4 saatten önce kesinlikle başlanmamalıdır. Maksimum örtücülük; bekleme süresine dikkat edildiği ve astar uygulaması yapıldığı durumlarda elde edilir. Yüzeyler tam kuruma süresince dondan korunmalıdır. Sarfiyat: Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre tek katta 100-130 gr/m² arasında değişir. 1 Kilogram ile tek katta 7.5-10 m² alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

Kalite Garanti Belgeleri

Bu ürün TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, TS 18001, TS EN ISO 50001, TS ISO 10002 standartları uygunluk belgesine sahip Betek A.Ş. tarafından üretilmektedir.

Marka

ALLIGATOR

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Boya Hidrofobik dış cephe boyası Sedefli boya Dekoratif boya Ahşap boyası

Satış Noktaları

Ürün Videoları

Alligator Tavan Boyası A+ Uygulama Videosu

Alligator Tavan Boyası A+ Uygulama Videosu