ROCKWOOL Monrock MAX E, sıcak çatı uygulamalarında ve teras çatılarda ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan çift yoğunluklu taşyünü levhadır.

Uygulama Alanları

ROCKWOOL Monrock MAX E, üzerinde yürünebilen ve yürünemeyen teras çatı uygulamalarında kullanılır. Betonarme ve trapez saçtan olusan hafif çatı sistemlerinin her ikisi için kullanımı uygundur. Çift yoğunlukludur. Bu özelliği ile benzeri ürünlere göre daha hafiftir ve yüksek performans gösterir. Yüksek yoğunluklu rijit üst katman mekanik tespit için uygun bir zemin sağlar daha düşük yoğunluktaki alt katman da düşük ısı iletkenligi sağlar. Yüksek yoğunluktaki üst katmanı ROCKWOOL logosu ya da bir çizgi ile belirtilmiş olup daima dış yüzeye bakmalıdır.

Teknik Özellikler

Yangına tepki sınıfı A1-yanarken damlacık olusturmaz zehirli gaz çıkarmaz. Yüksek yoğunluktaki dış yüzeyi mekanik direnci artırır, uygulama kolaylıgı sağlar. Daha düşük yoğunluktaki alt katman düşük ısı iletim katsayısı ile mükemmel bir ısı yalıtımı sağlar. Ses yalıtımı sağlar. Binanın nefes almasını sağlar. Su itici özelliğe ve boyutsal kararlılığa sahiptir.

Kalite Garanti Belgeleri

EUCEB, CE, EPD

Marka

ROCKWOOL

Firma Ürün İlişkileri

İthalatçı

Etiketler
Yangın yalıtımı Taşyünü asma tavan Taşyünü Bina enerji kimlik belgesi

Satış Noktaları