Tytan Professional O STYRO 753 yapıştırıcı, dış cephe yalıtımında, EPS ve XPS levhaların dış cepheye, çatıya ve zeminlere yapıştırılması için geliştirilmiştir. Özellikle dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde ( ETICS) kullanılan tüm polistiren yalıtım levhaları ile uyumludur. Birçok yüzey uyumu ve elastikiyet özelliği güçlü yapışmayı sağlamaktadır.

Uygulama Alanları

Yalıtım levhalarının bir çok yapı yüzeyine yapıştırılması (EPS, XPS, PIR, PUR), Zemin ve çatı uygulamalarında, bir teneke, 25 kg'lık toz yapıştırıcıya eş değer uygulama yapma imkanı verir. Yalıtım levha aralarındaki boşlukların doldurulması ile ısı kaybının önüne geçilmesini sağlar.

Teknik Özellikler

Temelden, çatıya tüm yalıtım uygulamalarına uyumlu ve kolay Hızlı ve kısa sürede yalıtım uygulaması Güçlü yapışma Geniş uygulama ısı aralığı Polistiren levhalara ve birçok yapı malzemelerine güçlü ve sağlam yapışma Uygulama boyunca deformasyonu önlemek ve stabiliteyi sağlamak için geliştirilmiş formül MDI (sağlığa zararlı gaz) salınımı yoktur. Geliştirilmiş iş güvenliği

Marka

TYTAN PROFESSIONAL

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Isı yalıtım levhası Poliüretan köpük Poliüretan yalıtım XPS köpük EPS köpük

Satış Noktaları