Güçlendirilmiş bitüm esaslı, çift komponentli, su esaslı elastik su yalıtım malzemesi. Yanıcı ve zehirli maddeler ihtiva etmediğinden, kapalı yerlerde güvenle kullanılabilir. Ek yeri olmadığından süreklilik arzeder. Hızlı kürlenir. Uygulamadan önce yüzey hazırlığını tamamlamak gerekir. Bunun için uygulama yapılacak yüzeyler yapışmayı önleyecek gevşek tabakalardan, toz, kir ve gerekli tamiratlar yapılmalıdır. Köşe dönüşlerinde pah yapılmalıdır. Yağışlı havalarda veya +5ºC'den düşük sıcaklıklarda uygulanmamalıdır.

Uygulama Alanları

Düşey ve yatay yüzeylerde, temel perde duvarlarda. Balkon ve teraslar (üzeri kaplanarak). Sürekli toprak altında kalan ve su ile temas eden yüzeyler. Mahsen bodrum gibi mekanların dıştan yalıtımı. Banyo, mutfak, tuvalet gibi ıslak hacimler. Geniş satıhların güçlendirilmesi, yatay ve düşey birleşim yerlerinin ve çatlakların köprülenmesi için 70-90 gr/m²'lik özel yalıtım filesi ile birlikte uygulanmaktadır.

Teknik Özellikler

A+B komponentli 30 kg'lik plastik kovada Sıvı: 22 kg Toz: 8 kg 5-30 ºC sıcaklıkta, dik konumda ve üstü kapalı alanlarda depolanmalıdır. Uygulama yüzeylerin yapısı ve yüzeye etki eden su basıncına göre uygulanılacak. Simex 2K'nın kalınlığı belirlenmelidir. Astar uygulamasından sonra Simex 2K yüzeye 2-5 mm kalınlığında uygulanır. 1 mm kalınlık için 1,20 kg/m²’dir.

Kalite Garanti Belgeleri

CE, TSE, ISO 9001

Marka

Standart İzolasyon Simex 2K

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Su yalıtımı

Satış Noktaları