İZOTEX EXTRA 220, polipropilen ve poliüretandan mamül 3 katlı kompozit su yalıtım malzemesidir. % 100 su geçirmez özelliğe sahip, nem geçişini engelleyen, esnek yapılı, yüksek mukavemetli, çok yüksek su basıncına dayanıklı, Türk Patent Enstitüsü tarafından belgelendirilmiş yeni nesil bir yalıtım malzemesidir. Alev veya sıcak hava kaynağı kullanılmadan, C2 TE S1 sınıf seramik yapıştırıcı ile yüzeye ve zeminlere yapıştırılarak uygulanır. İZOTEX EXTRA 220 su ve nem yalıtımının ihtiyaç duyulduğu tüm alanlarda kullanılabilir.

Uygulama Alanları

Banyo/duş kabinleri gibi ıslak hacimlerde seramik altında, teraslarda ve balkonlarda, temel ve perde beton duvarlarda, saha betonu altında, epoksi kaplama yapılacak endüstriyel zeminlerin altında ve düz çatılarda su ve nem yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılır. Aynı zamanda duş kanalları ve süzgeç sistemlerinde yalıtım eteği olarak kullanılır.

Teknik Özellikler

Boyutlar: 1x50 m/1,50x50 m Su geçirimsizlik: W1 sınıf Enine yırtılma direnci: 230 ± 15 N Boyuna yırtılma direnci: 280 ± 15N Enine çekme direnci: 735 ± 55 N/mm² Boyuna çekme direnci: 680 ± 35 N/mm²

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000

Marka

İZOTEX EXTRA 220

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Su ve nem yalıtımı Su yalıtım membranı Yalıtım membranı Su yalıtımı Nem bariyeri

Satış Noktaları